księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZBootstrap. Praktyczne projekty         HELION          34.90zł   25.48zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Bootstrap - wygodne projektowanie stron internetowych.

• Kilka oczywistości, czyli co musisz umieć, zanim zaczniesz pracować z Bootstrapem
• Tworzenie struktury witryny, czyli jak zabrać się za różne panele, przyciski i menu
• Charakter strony, czyli czym różni się strona bloga lub promocyjna od tej z formularzami

Bootstrap to jeden z najwygodniejszych, najlepiej dopracowanych frameworków do tworzenia stron i aplikacji internetowych na świecie. Łatwość obsługi idzie tu w parze z możliwością dołączania różnych przydatnych elementów, choćby takich jak biblioteka jQuery, a także ze wspaniałą responsywnością. Jeśli chcesz zacząć tworzyć własne strony z użyciem Bootstrapa, ale nie masz zbyt wiele czasu do stracenia, pora zapoznać się z tą znakomitą książką. Dzięki niej w mig opanujesz najważniejsze zagadnienia i zobaczysz, jak wykorzystać framework w praktyce.

Ten prosty, przejrzysty podręcznik przeznaczony jest dla początkujących i średnio zaawansowanych twórców interfejsów aplikacji i stron internetowych, którzy dobrze znają języki HTML oraz CSS. Znajdziesz tu opis wszystkich najważniejszych elementów Bootstrapa w konkretnym kontekście, listingi z kodem oraz ćwiczenia, które pomogą Ci zapamiętać materiał i wykorzystać go w Twoich projektach.

Dowiesz się, jak zapewnić stronie odpowiednią strukturę, zaprojektować główne panele oraz zapewnić intuicyjną nawigację. Zrozumiesz, dlaczego strony o różnej zawartości treściowej powinny wyglądać inaczej, i nauczysz się podkreślać ich odmienność. Na końcu podręcznika znajdziesz także zadania, które pozwolą Ci utrwalić zdobytą wiedzę.

• Wprowadzenie do Bootstrapa
• Projekt startowy
• Panel administracyjny
• Poziome menu główne
• Strona promocyjna produktu
• Tabele, blog, formularze
• Bootstrap szyty na miarę

Twórz eleganckie strony z Bootstrapem.

Spis treści:

Rozdział 1. Wprowadzenie do Bootstrapa (13)

Rozdział 2. Projekt startowy (25)

Rozdział 3. Panel administracyjny (41)

Rozdział 4. Poziome menu główne (67)

Rozdział 5. Strona promocyjna produktu (77)

Rozdział 6. Strona galerii mediów (89)

Rozdział 7. Strona z tabelą (95)

Rozdział 8. Strona bloga (103)

Rozdział 9. Strony z formularzami (121)

Dodatek A. Bootstrap szyty na miarę (135)

Dodatek B. Zadania dla czytelnika (139)


Bootstrap. Praktyczne projekty

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.