księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZBieganie naturalne         Buk Rower          35.00zł   28.00zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Marzysz o tym, by twoja biegowa pasja mogła się rozwijać bez przeszkód w postaci kontuzji? Chcesz zrobić postępy w wynikach? Zacznij stosować technikę biegania naturalnego, a nagle okaże się, że możesz biegać szybciej bez zbędnego wysiłku. Co więcej, zaoszczędzoną energię możesz zainwestować w pokonanie dotychczansowego rekordu twojego życia.

Dowiedz się, jak udoskonalić technikę, jaką biegasz, wprowadź proponowany przez Abshire'a ośmiotygodniowy plan tygodniowy i ciesz się niezwykłymi efektami. Wzmacniaj mięśnie, koryguj postawę. Poczuj wolność i entuzjazm!

Istnieje sposób, aby zużywać mniej energii i siły mięśni, a jednocześnie biegać szybciej i zminimalizować problemy zdrowotne związane z bieganiem. By go poznać musisz zrozumieć, czym jest ruch, otworzyć się i wykazać cierpliwością.

Podstawowe założenie biegania naturalnego brzmi: biegamy, jakbyśmy biegali boso, ale robimy to w butach. Niech twoja technika stanie się bardziej naturalna, a będziesz biegł szybciej, mniej się męczył i nie narażał na niepotrzebne kontuzje.

Danny Abshire pomaga zrozumieć, jak i po co lądować na przodostopiu lub śródstopiu, jaki wpływ ma lądowanie na przekazywane do mózgu informacje i jak ustawia resztę ciała w odpowiedniej pozycji.

Przestawienie się na bieganie naturalne nie jest trudne, ale wymaga skupienia i zaangażowania, aby skutecznie zastąpić stare nawyki nowymi. Zrozumienie i praca nad mechaniką, noszenie lekkich butów, lepiej dostosowanych do naturalnego sposobu biegania, a także ciągłe wykonywanie ćwiczeń poprawiających siłę i technikę to elementy procesu stawania się świadomym i lepszym biegaczem.


Bieganie naturalne

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.