księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZDieta dla aktywnych Paleodieta Wydanie 2         Buk Rower          39.90zł   29.93zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Dietetycy, fizjologowie sportu i lekarze są zgodni – zrównoważona dieta przy realizaji optymalnego planu treningowego jest podstawą maksymalizacji osiągnięć sportowych. Ale co to właściwie jest zrównoważona dieta? Co powinno być punktem wyjścia do konstruowania diety dla sportowca? Czy sposób odżywiania pomagający poprawiać wyniki w sporcie różni się czymś od tego, który powinniśmy stosować, aby zachować zdrowie i dobre samopoczucie?

Odpowiedzi na te pytania daje książka Dieta dla aktywnych. Paleodieta. Podzielona jest na cztery części.
• Część pierwsza: naukowe dowody na to, że paleodieta poprawia wyniki sportowców; porównanie żywienia opartego na piramidzie i tego, zaproponowanego w paleodiecie; szczegółowy opis diety, informacje o tym, co jeść przed, w czasie i po treningu.
• Część druga: podstawowe założenia, od których mogą zacząć początkujący; rola pożywienia w czasie treningu, jego wpływ na kondycję; klucz do regeneracji po wzmożonym wysiłku – odpoczynek i odpowiednie odżywianie.
• Część trzecia: wpływ diety na osiągane wyniki; potrzeby żywieniowe człowieka i poszczególne produkty w kontekście paleodiety; geneza i szczegóły diety naszych przodków.
• Część czwarta: plany treningowe oraz przepisy.

Wielu sportowców nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieje dieta, dzięki której można poprawić wyniki w wielu dyscyplinach i nie jest to dieta wysokowęglowodanowa. Joe Friel udowodnił, że paleodieta doskonale sprawdza się zarówno w przypadku osób uprawiających jogging dla przyjemności, jak i najwybitniejszych olimpijczyków. Paleodieta to długoterminowa strategia obliczona na poprawę wyników i zdrowia.

Pierwsze wydanie Diety dla aktywnych osiągnęło sprzedaż 5000 egzemplarzy!


Dieta dla aktywnych Paleodieta Wydanie 2

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.