księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZAdobe InDesign CS5/CS5 PL Oficjalny podręcznik         HELION          79.00zł   57.67zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

InDesign to narzędzie, które zdobyło popularność wśród amatorów i uznanie zawodowców. Wersja CS5 udowadnia, że nie ma lepszego oprogramowania do profesjonalnego składu tekstu. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, wzbogacony o nowe funkcje oraz pozwalający na łatwiejsze i wydajniejsze wykonywanie typowych zadań - taki jest właśnie nowy InDesign!

Niniejsza książka została napisana przez specjalistów z firmy Adobe. Zawarta w niej wiedza pochodzi z pierwszej ręki i jest najwyższej jakości. Lektura kolejnych rozdziałów pozwoli Ci dostosować InDesign do swoich potrzeb, zrozumieć zalety i zasady korzystania z mechanizmu stylów oraz zaznajomić się z regułami typografii. Znajdziesz tu wiedzę na temat publikacji dokumentów, obsługi kolorów oraz tworzenia spisów treści i indeksów.

Autorzy szczegółowo opisują nowe funkcje, które pojawiły się w wersji CS5, a wśród nich śledzenie zmian tekstu, automatyczne generowanie podpisów na podstawie metadanych oraz możliwość stosowania zróżnicowanych rozmiarów stron w ramach jednego dokumentu. Podręcznik ten pozwoli Ci błyskawicznie opanować Adobe InDesign w zakresie umożliwiającym przygotowanie atrakcyjnych i profesjonalnych dokumentów.

Najlepszy podręcznik do nauki Adobe InDesign CS5.

Rozdziały:

1. Informacje o przestrzeni roboczej (20)

2. Krótki kurs Adobe InDesign (44)

3. Konfigurowanie i edytowanie wielostronicowego dokumentu (68)

4. Obiekty (108)

5. Przepływanie tekstu (150)

6. Edycja tekstu (166)

7. Typografia (186)

8. Obsługa kolorów (216)

9. Style (242)

10. Importowanie i edytowanie grafiki (276)

11. Tworzenie tabel (312)

12. Przezroczystość (332)

13. Drukowanie i eksportowanie (358)

14. Projektowanie publikacji interaktywnych (382)

15. Obsługa długich dokumentów (410)

Dodatek Zarządzanie kolorem (442)


Adobe InDesign CS5/CS5 PL Oficjalny podręcznik

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.