księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZAdobe Photoshop CS6/CS6 PL Oficjalny podręcznik         HELION          77.00zł   56.21zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Najszybszy i najłatwiejszy sposób na poznanie Adobe Photoshop CS6.

Adobe Photoshop to najpopularniejszy program do obróbki grafiki rastrowej. Rozwijany od wielu lat, co roku zaskakuje kolejnymi innowacjami. Jego możliwości są ponadprzeciętne, a graficy nie wyobrażają sobie świata bez Photoshopa. Nie inaczej jest z jego najnowszą wersją CS6. Kolejne nowości i ulepszenia pozwolą Ci na jeszcze przyjemniejszą i bardziej wydajną pracę z Twoimi zdjęciami.

Dzięki tej książce masz szansę błyskawicznie opanować nowości z ostatniej wersji oraz funkcje od lat dostępne w Photoshopie. Została ona napisana przez najlepszych specjalistów z firmy Adobe, co gwarantuje najwyższą jakość informacji. W trakcie lektury dowiesz się, jak skonfigurować swój obszar roboczy, korygować zdjęcia, korzystać z potencjału mechanizmu warstw oraz wydajnie używać zaznaczeń. W kolejnych rozdziałach zdobędziesz informacje na temat masek, kanałów i ścieżek.

Adobe Photoshop może również przydać się do edycji materiałów wideo — temu tematowi został poświęcony cały rozdział. Nauczysz się stąd tworzyć elementy trójwymiarowe czy przygotowywać plik na potrzeby internetu. Przekonasz się też, że uzyskanie zgodności kolorów na ekranie i wydruku nie musi być takie trudne. To idealny podręcznik dla wszystkich użytkowników programu, którzy chcą poznać Photoshop CS6 lub poszerzyć swoje umiejętności. Nie pożałujesz tego zakupu!

Dzięki tej książce:

Kompletny przewodnik po świecie Photoshopa.

Spis treści:

Wprowadzenie (1)

1. Zapoznanie się z obszarem roboczym (8)

2. Podstawowa korekta fotografii (44)

3. Zaznaczenia (66)

4. Podstawowe informacje o warstwach (90)

5. Poprawianie i doskonalenie fotografii cyfrowych (124)

6. Maski i kanały (166)

7. Projekt typograficzny (186)

8. Techniki rysunku wektorowego (206)

9. Komponowanie zaawansowane (232)

10. Edycja wideo (268)

11. Malowanie pędzlem mieszającym (288)

12. Grafika trójwymiarowa (308)

13. Przygotowywanie plików dla potrzeb internetowych (338)

14. Jak uzyskać zgodność kolorów na ekranie i na wydruku (360)


Adobe Photoshop CS6/CS6 PL Oficjalny podręcznik

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.