księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZAplikacje internetowe z Django. Najlepsze receptury         HELION          49.00zł   35.77zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Ponad 70 praktycznych gotowych rozwiązań do tworzenia wielojęzykowych, responsywnych i skalowalnych witryn internetowych przy użyciu systemu Django.

Django to szkielet napisany w języku Python, pozwalający na błyskawiczne tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych. Dostarcza on wielu narzędzi, które przyśpieszają i znacząco ułatwiają pracę programisty. Wśród nich znajdziesz system szablonów, system mapowania obiektowo-relacyjnego oraz automatyczny interfejs do zarządzania treścią. Ale to nie wszystko!

Przekonaj się, co jeszcze potrafi Django. Ta książka jest doskonałym źródłem informacji na temat tego systemu. Wiedza, którą za chwilę zdobędziesz, przedstawiona jest w formie receptur. Kolejne rozdziały to świetne przepisy na: zarządzanie zależnościami, tworzenie struktury bazy danych, projektowanie formularzy i przetwarzanie pozyskanych z nich danych oraz korzystanie z systemów szablonów.

Dowiesz się stąd, jak tworzyć własne filtry i znaczniki w szablonach, modelować panel administracyjny oraz korzystać z Django CMS. Poznasz także system mapowania obiektowo-relacyjnego oraz wdrożysz aplikację na serwerze. Dzięki tym znakomitym przepisom możesz błyskawicznie nauczyć się pracować z Django oraz uruchomić swoją pierwszą aplikację napisaną z jego wykorzystaniem!

Z książki tej nauczysz się:
• Prawidłowo konfigurować projekty Django
• Budować strukturę bazy danych z domieszek modelowych wielokrotnego użytku
• Zarządzać strukturami hierarchicznymi przy użyciu algorytmu MPTT
• Wykorzystywać skrypty JavaScript w responsywnych szablonach
• Tworzyć filtry i znaczniki szablonowe nadające się do wykorzystania w każdym projekcie
• Konfigurować panel administracyjny
• Rozszerzać system Django CMS o własne składniki

Poznaj moc języka Python w tworzeniu aplikacji internetowych.

Rozdział 1. Wprowadzenie do systemu Django 1.6 (15)

Rozdział 2. Struktury bazy danych (37)

Rozdział 3. Formularze i widoki (61)

Rozdział 4. Szablony i JavaScript (87)

Rozdział 5. Tworzenie własnych filtrów i znaczników szablonowych (117)

Rozdział 6. Modelowanie panelu administracyjnego (137)

Rozdział 7. Django CMS (157)

Rozdział 8. Struktury hierarchiczne (179)

Rozdział 9. Importowanie i eksportowanie danych (197)

Rozdział 10. Sztuczki i bajery (217)


Aplikacje internetowe z Django. Najlepsze receptury

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.