księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZE-learning w edukacji Jak stworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną         HELION          49.00zł   35.77zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl E-kstra e-fektywna e-dukacja.

Na naukę nigdy nie jest za późno. Nie powinno także być do niej za daleko albo zbyt niewygodnie - szczególnie teraz, kiedy dostęp do zdobyczy techniki, komputerów i internetu pozwala na pogłębianie wiedzy, dokształcanie się, a nawet kończenie studiów wyższych praktycznie bez wychodzenia z domu. Zdalne kształcenie, czyli e-learning, to świetna opcja dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na dzienny czy nawet zaoczny tryb kształcenia.

Jeśli interesuje Cię możliwość nauki na odległość lub myślisz o projektowaniu własnych modułów i kursów e-learningowych, sięgnij po tradycyjne nośniki wiedzy, zanim siądziesz przed komputerem. W pierwszej części tej książki znajdziesz zarys teoretyczny całości zagadnień związanych ze zdalną edukacją.

Natomiast z rozdziałów praktycznych szybko dowiesz się, jak tworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną, którą można wykorzystać w procesie nauczania na każdym poziomie ? od szkoły podstawowej po szkolenia dla osób dorosłych. Dodatkowo poznasz szerokie zastosowanie narzędzi teleinformatycznych, systemów e-learningowych i aplikacji do tworzenia multimedialnych treści wspomagających proces uczenia.

Bliskie kształcenie na odległość.

Rozdziały:

Rozdział 1. Wprowadzenie do e-learningu (5)

Rozdział 2. Technologie Web 2.0 wspierające systemy e-learningowe (26)

Rozdział 3. Treść szkoleniowa - narzędzia e-learningu (66)

Rozdział 4. Moodle - platforma e-learningowa (112)

Rozdział 5. Moduły i rozszerzenia systemu Moodle (221)

Rozdział 6. Efektywność e-learningu (288)


E-learning w edukacji Jak stworzyć multimedialną i w pełni interaktywną treść dydaktyczną

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.