księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZABC sam optymalizuję komputer         HELION          39.00zł   28.47zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Autor: Bartosz Danowski

ISBN: 978-83-246-1037-2

Ilość stron: 384

Data wydania: 07/2007

W wielu przypadkach komputer po wymianie podzespołów i skonfigurowaniu nadal nie działa tak, jak użytkownik oczekiwał. Na pozór najprostszym wyjściem jest wtedy zakup nowego sprzętu, jednak jest to kosztowne rozwiązanie i, co gorsza, często nie gwarantuje spodziewanych efektów.

Na szczęście istnieje lepszy i tańszy sposób. Współczesne komputery i systemy operacyjne dają wiele możliwości w zakresie samodzielnej poprawy szybkości oraz stabilności działania programów, a także zwiększania komfortu i efektywności pracy.

"ABC sam optymalizuję komputer" to przystępny poradnik dla osób, które chcą możliwie najlepiej przygotować swojego peceta do wydajnej i komfortowej pracy. Dzięki tej książce nauczysz się skutecznie optymalizować działanie komputera, odpowiednio konfigurując ustawienia BIOS-u, systemu operacyjnego i używanych programów.

Zobaczysz, jak podzielić dyski i rozplanować przechowywanie danych. Dowiesz się także, jak zwiększyć bezpieczeństwo systemu i które elementy komputera warto wymienić, jeśli zawiodą inne sposoby poprawy wydajności.

Rozdziały:

1. Wprowadzenie do optymalizacji komputera (9)

2. Kontrola i modyfikacja ustawień BIOS-u (13)

3. System plików i konfiguracja dysków twardych (65)

4. Optymalizacja MS Windows XP i MS Windows Vista (91)

5. Poprawa bezpieczeństwa systemu (209)

6. Archiwizacja danych (255)

7. Inne sposoby poprawy wydajności komputera (303)

8. Inne pomocne informacje (321)


ABC sam optymalizuję komputer

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.