księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZAdobe InDesign CS3/CS3 PL oficjalny podręcznik         HELION          69.00zł   50.37zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Autor: Adobe Creative Team

ISBN: 978-83-246-1269-7

Ilość stron: 480

Data wydania: 02/2008

Zawiera CD

InDesign to jeden z okrętów flagowych firmy Adobe. Ceniony przez profesjonalistów i amatorów program do składu publikacji niedawno pojawił się na rynku w kolejnej wersji, oznaczonej symbolem CS3. Nowe wcielenie InDesigna to nie tylko nowy symbol.

W wersji CS3 program zyskał przeprojektowany interfejs użytkownika, znacznie podnoszący komfort i wydajność pracy, ogromne możliwości konfiguracji, udoskonaloną obsługę tekstu i grafiki oraz wiele innych cech, dzięki którym stał się niemal idealnym narzędziem dla projektantów publikacji drukowanych. Jednak druk to nie jedyna mocna strona InDesigna - za jego pomocą można przygotować e-book w formacie PDF oraz dokument XML.

"Adobe InDesign CS3/CS3 PL. Oficjalny podręcznik" to zbiór ćwiczeń, które pomogą Ci poznać możliwości tej aplikacji. Autorami ćwiczeń są osoby prowadzące szkolenia z zakresu obsługi InDesigna, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny publikacji. Wykonując zebrane w książce projekty, nauczysz się konfigurować interfejs i określać parametry projektowanej publikacji.

Dowiesz się, jak tworzyć ramki tekstowe, umieszczać w dokumencie elementy graficzne, definiować formatowanie tekstu, tworzyć własne style i zarządzać kolorami. Przeczytasz o przygotowaniu pracy do druku, eksportowaniu jej do formatu PDF oraz XML i generowaniu spisów treści oraz skorowidzów.

Zwartość CD:

Na dołączonej płycie znajdziesz pliki niezbędne do wykonywania opisywanych w książce ćwiczeń oraz oryginalne filmy instruktażowe.

Rozdziały:
Nowe możliwości Adobe InDesign CS3
Krótki kurs Adobe InDesign CS3
1. Obszar pracy
2. Tworzenie dokumentów
3. Ramki
4. Importowanie i edycja tekstu
5. Typografia
6. Obsługa kolorów
7. Style
8. Dodawanie grafiki
9. Tworzenie tabel
10. Przezroczystość
11. Obsługa długich dokumentów
12. Drukowanie i eksportowanie do formatu PDF
13. Język XML


Adobe InDesign CS3/CS3 PL oficjalny podręcznik

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.