księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZAlchemia manipulacji         Onepress          37.00zł   26.27zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Autor: Richard Bandler, John La Valle

ISBN: 83-7361-866-X

Ilość stron: 288

Data wydania: 02/2006

Twarda oprawa

Dobry sprzedawca zna psychologię i ludzkie zachowania. Potrafi szybko oceniać sytuacje, podejmować decyzje i reagować na zachowanie klienta. Ma wielką odporność psychiczną i automotywację. To właśnie cechy i umiejętności prowadzące do sukcesu w sprzedaży. Jeśli chcesz szybko stać się dobrym handlowcem, a nie urodziłeś się nim, to mamy dla Ciebie intratną propozycję: skorzystaj z NLP.

Dzięki NLP (neurolingwistycznemu programowaniu) poznasz ukryty wymiar komunikacji: dowiesz się, jak kontrolować zachowania swoje i innych osób. Poznasz proste i skuteczne techniki manipulacji. Tylko od Ciebie będzie zależało, jak je wykorzystasz.

W tej książce znajdziesz omówienie całego procesu sprzedaży: od powitania do zamknięcia. Dowiesz się, jak korzystać z narzędzi manipulacji: słów i gestów. Na rynku jest już wiele podręczników sprzedaży, ale w żadnym z nich nie znajdziesz tak intuicyjnych i przekonujących technik jak tu.

Richard Bandler jest mistrzem w dostrzeganiu nonsensów i paradoksów w ustalonych i często uświęconych regułach. Jest też mistrzem w tworzeniu zaskakująco prostych i skutecznych rozwiązań. Skorzystaj z jego wiedzy i doświadczenia. Poznaj:

Rozdziały:

Rozdział 1. Na początek (19)

Rozdział 2. Proces sprzedaży (41)

Rozdział 3. Podstawy (47)

Rozdział 4. Osiąganie precyzji (87)

Rozdział 5. Tworzenie map myślowych (129)

Rozdział 6. Holograficzna dynamika (193)

Rozdział 7. Zastrzeżenia (205)

Rozdział 8. Precyzyjna alchemia manipulacji (255)

Słowniczek terminów związanych z NLP (261)

Dodatek. Porównywanie submodalności (267)

The Society of Neuro-Linguistic Programming(tm) (281)


Alchemia manipulacji

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.