księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZAllegro.pl Jak zarabiać duże pieniądze na aukcjach internetowych         HELION          27.00zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Autor: Wojciech Kyciak, Beniamin Krupowicz, Błażej Łukjanowicz

ISBN: 978-83-246-0673-3

Ilość stron: 184

Data wydania: 08/2007

Planujesz rozkręcenie własnego biznesu? A może chcesz po prostu sprzedać niepotrzebne rupiecie? Aukcje internetowe na Allegro to doskonały wybór! Dzięki nim błyskawicznie trafisz do szerokiego grona potencjalnych klientów, unikniesz wielu zbędnych formalności oraz problemów i to bez konieczności wychodzenia z domu. Nie będziesz musiał ponosić kosztów wynajęcia sklepu ani płacić pracownikom. Na całym świecie miliony osób handlują za pomocą aukcji internetowych -- spróbuj i Ty.

Książka "Allegro. Jak zarabiać duże pieniądze na aukcjach internetowych" to pierwsza publikacja w Polsce dotycząca dynamicznie rozwijającego się handlu w sieci. Dowiesz się z niej, jakie są zalety i wady tego biznesu, jak wybrać odpowiedni asortyment oraz jak korzystać z największego polskiego serwisu aukcyjnego - Allegro. Nauczysz się określać i stosować strategie cenowe, a także szacować zyski.

Wystawisz na aukcję pierwsze przedmioty oraz poznasz metody zwiększania ich sprzedaży. Opanujesz tajniki tworzenia atrakcyjnych stron z informacjami o produkcie i o sobie, a także sposoby rzetelnej współpracy, które pozwolą Ci zyskać stałych i zadowolonych klientów.

Rozdziały:

1. Dlaczego właśnie aukcje? (13)

2. Zaczynamy (19)

3. Ustalamy strategię cenową (23)

4. Szacujemy zyski (29)

5. Pierwsze kroki z Allegro (33)

6. Ustalamy zasady obowiązujące na naszych aukcjach (43)

7. Tworzymy stronę aukcji (59)

8. Strona "O mnie" (67)

9. Przygotowujemy list do klientów (77)

10. Wystawiamy pierwsze aukcje (83)

11. Zwiększamy sprzedaż na naszych aukcjach (91)

12. Obsługa klienta (101)

13. Płatności (115)

14. Wysyłka (123)

15. Obsługa posprzedażowa (133)

16. Zdobywamy stałych klientów (141)

17. Kreujemy markę na aukcjach (151)

18. Jak nie dać się konkurencji? (157)

A. Promujemy sklep internetowy poprzez aukcje (167)


Allegro.pl Jak zarabiać duże pieniądze na aukcjach internetowych

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.