księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZBiznesowy savoir - vivre Wszystko, co szanujący się biznesmen o etykiecie wiedzieć powinien         Onepress          34.00zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Autor: Barbara Pachter

ISBN: 978-83-246-1433-2

Ilość stron: 208

Data wydania: 06/2008

Jak Cię widzą, tak o Tobie plotkują w biurze. W zwariowanym tempie, w jakim dziś toczy się nasze życie, zaczynamy lekceważyć to, jak jesteśmy postrzegani przez innych.

Przestajemy przywiązywać wagę do tak drobnych rzeczy jak sposób powitania, prowadzenia rozmowy towarzyskiej, umiejętność słuchania i nawiązywania nowych znajomości. A przecież drobiazgi mają ogromne znaczenie. Czyż całe życie nie składa się właśnie ze szczegółów?

Wypracuj w sobie taki poziom kultury biznesu, dzięki któremu umocnisz swój wizerunek jako osoba godna zaufania, profesjonalna i potrafiąca poradzić sobie nawet w podbramkowej sytuacji. Dowiedz się, jak budować doskonałe relacje zawodowe i towarzyskie.

Naucz się rozwiązywać konflikty i przekazywać niekorzystne wiadomości. Poznaj zasady postępowania w międzynarodowych kontaktach biznesowych. Buduj swoją karierę na solidnych podstawach!

Przyswój sobie cenne wskazówki dotyczące:

Rozdziały:

1. Budowanie dobrych relacji zawodowych (19)

2. Umiejętności biznesowe na miarę naszych czasów (43)

3. Profesjonalny wizerunek (61)

4. Jak polepszyć swoje perspektywy zawodowe (79)

5. Udane kontakty towarzyskie w pracy (109)

6. Profesjonalne korzystanie z nowoczesnych technik komunikowania się (125)

7. Podstawowe zasady prowadzenia korespondencji biznesowej (143)

8. Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami (159)

9. Zasady postępowania w międzynarodowych kontaktach biznesowych (175)

Uwagi końcowe (197)

Dwadzieścia kwestii, od których należy zacząć (199)


Biznesowy savoir - vivre Wszystko, co szanujący się biznesmen o etykiecie wiedzieć powinien

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.