księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZDiablica w pracy Grzeczne dziewczynki chcą mieć dobrego szefa, niegrzeczne są szefami         Onepress          24.00zł   17.04zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Autor: Elizabeth Hilts

ISBN: 978-83-246-1670-1

Ilość stron: 152

Data wydania: 06/2008

Zawiera CD

Kręgi piekielne czy szczeble kariery?

Bycie szefową lub świetną specjalistką to nie konkurs popularności …bycie TOBĄ również nie!

Kariera córy Belzebuba

Jak bardzo pasujesz do tego wizerunku: kobieta z grzecznym uśmiechem, niepewna w kontaktach ze współpracownikami (że o szefie nie wspomnę), unikająca otwartego wyrażania swoich poglądów? A może jesteś nadgorliwą mróweczką? Taką, której wszystko można powierzyć, cynicznie uznając, że liczba jej godzin nadliczbowych i tak jest z gumy? Czy też pozostajesz ciągle małą dziewczynką, zadającą tysiące pytań, bojącą się podjąć ryzyko i karnie wykonującą nawet najbardziej irracjonalne polecenia? Nie, nie mów! Zostaw to dla siebie, ale powiedz, kiedy ostatni raz słyszałaś, że ktoś taki awansował i był świetnym szefem?

Przypatrz się dobrze miejscu, w którym teraz pracujesz. Obejrzyj biurko, dziesiątki samoprzylepnych karteczek, średniej jakości komputer. Nawet jeśli jesteś fantastyczna w swojej pracy, ale do Twoich cech należy Toksyczna Grzeczność, spędzisz w tym miejscu jeszcze długie lata. Toksyczna Grzeczność sprawia, że wszyscy w Twoim otoczeniu czerpią więcej korzyści z Twojej pracy niż Ty sama.

Toksyczna Grzeczność każe Ci mówić „tak”, gdy naprawdę chcesz wykrzyczeć „nie”. To przez nią przepraszasz za rzeczy, za które nie ponosisz żadnej winy. Jeśli akurat nie bierzesz udziału w wyborach na Koleżankę Sympatyczną, po co właściwie starasz się wszystkim przypodobać? Zamień przykładne czółenka na diabelskie kopyta i pokaż innym, co znaczy awansować jak szatan!

Poznaj swoją Wewnętrzną Diablicę. Nawiąż z nią kontakt. I razem zjadajcie na śniadanie wszystkie Grzeczne Dziewczynki, popijając przy tym czarną jak smoła kawę.

Rozdziały:

Rozdział pierwszy: Czym jest sukces? (17)

Rozdział drugi: "Pomyślę o tym" (31)

Rozdział trzeci: Planuj swoją pracę, pracuj zgodnie z planem (39)

Rozdział czwarty: Twój zespół, Twoja praca (47)

Rozdział piąty: Walcz o swoje (57)

Rozdział szósty: Błędna ocena sytuacji, czyli wielkie ups! (69)

Rozdział siódmy: Jak działać skutecznie? (83)

Rozdział ósmy: Czas na zasłużony wypoczynek (93)

Rozdział dziewiąty: Opłaca się być diablicą (105)

Rozdział dziesiąty: Jeśli jesteś szefową, jesteś diablicą (115)

Rozdział jedenasty: Samotne zmagania (127)

Dodatek A: 10 wskazówek, jak pokierować swoją karierą (139)

Dodatek B: Pismo na ścianie (143)


Diablica w pracy Grzeczne dziewczynki chcą mieć dobrego szefa, niegrzeczne są szefami

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.