księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZBackup i zarządzanie danymi w Windows 7 Praktyczny podręcznik         HELION          44.90zł   32.78zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl Cokolwiek robisz, pamiętaj o backupie.

Tworzenie kopii bezpieczeństwa na ogół uważane bywa za stratę czasu albo zło konieczne. Większość ludzi zdaje się wymazywać z pamięci przykre zdarzenia, kiedy awaria komputera pozbawiła ich cennych danych, owoców ciężkiej pracy albo rodzinnych zdjęć. Najwyższa pora uświadomić sobie, że w dzisiejszym świecie utrata danych może kosztować nas wyjątkowo drogo, i stworzyć przejrzyste, eleganckie archiwum, z którego będzie można skorzystać w razie konieczności.

Z tą książką przyjdzie Ci to bez trudu. Nauczysz się nie tylko tworzyć proste kopie, ale także właściwie zarządzać danymi, rekonstruować skasowane pliki i szyfrować te, których nie chcesz upubliczniać. Z drugiej strony poznasz sposoby trwałego usuwania plików z dysku, metody ich kompresowania oraz odpowiedniego przechowywania w archiwum. Dowiesz się, co to jest serwer pamięci i jak go używać, a także do czego mogą się przydać partycje na dysku. I natychmiast wykorzystasz tę wiedzę!

Nie ryzykuj - już dziś zabezpiecz dane.

Rozdziały:

Rozdział 1. Podstawowe informacje o plikach (9)

Rozdział 2. Zarządzanie plikami w systemie operacyjnym Windows 7 (27)

Rozdział 3. Tworzenie kopii bezpieczeństwa plików i innych ustawień (67)

Rozdział 4. Odzyskiwanie utraconych plików (103)

Rozdział 5. Szyfrowanie plików (121)

Rozdział 6. Bezpieczne usuwanie plików z dysku (157)

Rozdział 7. Kompresowanie plików oraz zabezpieczanie i naprawa archiwów (169)

Rozdział 8. Technologia NAS i wirtualizacja (195)

Rozdział 9. Obsługa dysku twardego (245)


Backup i zarządzanie danymi w Windows 7 Praktyczny podręcznik

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.