księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZAvon najbardziej kobieca z firm         Onepress          39.00zł   27.69zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Autor: Laura Klepacki

ISBN: 978-83-246-0380-0

Ilość stron: 352

Data wydania: 08/2007

Doświadczenia firmy AVON składają się na jedną z najciekawszych i najbardziej inspirujących historii w dziejach współczesnej gospodarki. Działająca od ponad stu lat, a na polskim rynku świętująca właśnie swoje piętnastolecie, firma AVON akceptuje ciągłą potrzebę zmian i dostosowywania się do rosnących oczekiwań klientek.

Z jednej strony ma za sobą nieprawdopodobnie długą i piękną tradycję, czyli lata, podczas których kształtowała własną pozycję rynkową, a z drugiej nie zatraciła umiejętności dostosowywania się do aktualnych warunków i zdolności natychmiastowej asymilacji kulturowej, a także analizy nowych wzorców życia. Ta mikstura po prostu musi mieć zapach sukcesu.

AVON dał szansę kobietom. Firma postawiła na ukryte talenty i motywację tej części społeczeństwa, która w czasach rozwoju marki nie miała nawet możliwości głosowania. Przez te wszystkie lata - z każdą kolejną sprzedaną szminką, pudrem i kremem do twarzy - AVON pozwalał budować konsultantkom ich własną niezależność. Przy okazji sam rósł w siłę, zdobywał kolejne rynki, kształtował kulturę, angażował się w akcje charytatywne. Dowiedz się, na ile sposobów AVON uczynił świat piękniejszym:

Rozdziały:

Rozdział 1. Dajemy im to, czego chcą (19)

Rozdział 2. Koncentrujemy się (39)

Rozdział 3. Zatrudniamy najlepszych ludzi (61)

Rozdział 4. Przekazujemy władzę konsultantkom (87)

Rozdział 5. Motywujemy konsultantki (109)

Rozdział 6. Ciągła innowacyjność (129)

Rozdział 7. Nadążamy za nowymi czasami (161)

Rozdział 8. Mówimy we wszystkich językach (183)

Rozdział 9. Korzystamy z technologii (205)

Rozdział 10. Kontakt z klientami (227)

Rozdział 11. Stawiamy na kreatywność (247)

Rozdział 12. Odnowa wizerunku może być kwestią piękna (267)

Rozdział 13. Oddajemy (285)

Epilog (309)

Chronologia najważniejszych wydarzeń w historii Avonu (319)


Avon najbardziej kobieca z firm

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.