księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZBiblia egoistów Od stanu zależności do pełnej wolności         Onepress          27.00zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Autor: Josef Kirschner

ISBN: 978-83-246-1149-2

Ilość stron: 144

Data wydania: 08/2008

Egoizm czyni wolnym

Biblia egoistów — najbardziej prowokująca i bezkompromisowa książka przełomu tysiącleci!

Wszystko, co dzieje się w Twoim świecie, dotyczy CIEBIE. Zastanów się przez chwilę, gdzie w tej chwili znajdujesz się na ścieżce życia? Czy Twoje decyzje i osobiste szczęście zależą tylko od Ciebie? Czy jesteś panem swoich dni? Czy może pozwalasz innym wejść sobie na głowę i rozgościć się tam na dobre?

Społeczeństwo, czyli cały ten tłum otaczający również CIEBIE, dzieli się na trzy klasy:

Mądrzy nie pytają nikogo, co mogą robić. Czynią to, co sami uważają za słuszne, postępując według swojej nadrzędnej zasady: "Najpierw ja, potem inni".

Biblia egoistów to książka dla CIEBIE. Opisuje metody wychodzenia z marazmu zależności od innych. Podaje sposoby określania swoich własnych norm i konstruowania pojęcia normalności. Udowadnia, że to Ty jesteś w centrum swojego życia i sam decydujesz, co jest dla Ciebie właściwe. A wszystko to w sposób zdrowy, bez specjalnego ranienia innych ludzi. Jednak przede wszystkim chodzi tu o to, by uszczęśliwić właśnie CIEBIE.

Rozdziały:

Wprowadzenie dla lepszego zrozumienia Biblii egoistów (9)

Niezobowiązujące wprowadzenie dotyczące obchodzenia się z Biblią egoistów (12)

Dziesięć przykazań egoistów (15)

I: Księga życia (17)

II: Księga technik (71)

III: Księga ćwiczeń (99)

IV: Księga sztuk (111)

V: Księga drogi (129)

Posłowie (137)


Biblia egoistów Od stanu zależności do pełnej wolności

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.