księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZDuzi chłopcy i ich zabawki Poznaj mężczyznę po jego gadżetach         Onepress          27.00zł   19.17zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Autor: Bill Adler

ISBN: 978-83-246-1115-7

Ilość stron: 160

Data wydania: 06/2008

O czym marzy chłopczyna, gdy dorastać zaczyna? Chce zostać strażakiem, kosmonautą, kowbojem, a może szpiegiem w służbie Jej Królewskiej Mości? Czasem udaje mu się zrealizować to pragnienie. Zazwyczaj jednak chłopiec staje się mężczyzną, który swoje zabawki zamienia na nowoczesne gadżety.

Od zarania dziejów wszyscy faceci wykazywali oznaki bardzo intymnych związków ze swoimi zabawkami. Niezależnie od tego, czy był to specjalny kamień używany do polowań na mamuty, nowoczesny komputer, uniwersalny pilot, czy zegarek pokazujący czas nie tylko w 18 strefach czasowych, ale także w kosmosie, chłopcy i ich zabawki zawsze tworzyli związek tak naturalny, jak związek plaży z piaskiem. Kiedy mężczyzna Twojego życia uprze się, by przetestować nową elektryczną kosiarkę, nic poza całkowitym zniszczeniem trawnika nie będzie w stanie oderwać go od tego zadania.

I bardzo dobrze! Twój mężczyzna musi mieć hobby. Uwierz mi, tak będzie lepiej i dla niego, i dla Ciebie. Po pierwsze oderwie go to od zajęć, których raczej byś nie pochwalała. Po drugie da Ci odrobinę oddechu. Po trzecie, o dziwo, pozwoli Wam jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie.

Jeśli do tej pory irytowały Cię zabawki Twojego mężczyzny lub nawet zaczęłaś podejrzewać, że bardziej kocha je niż Ciebie -- wraz z książką "Duzi chłopcy i ich zabawki" nadchodzi kres Twojej udręki. Gadżety, którymi on się otacza, powiedzą Ci o nim więcej, niż sam chciałby zdradzić.

Może za ich pomocą podbudowuje swoje ego albo wyładowuje stres? Może uważa, że to działa na kobiety i pozwala mu lepiej się prezentować? A może są one dowodem na jego opiekuńczą naturę? Uzbrojona w tę wiedzę będziesz mogła szybciej rozpracować nowo poznanego faceta albo lepiej zrozumieć tego, z którym jesteś.

Książka, która pozwoli Ci:

Rozdziały:

Jak wybrać mężczyznę (lub przyzwyczaić się do niego), wiedząc, jakich zabawek pragnie (17)

Zabawki przyciągają kobiety tak, jak dobra przynęta przyciąga ryby (37)

Zabawki zapobiegają nudzie i chronią przed szaleństwem (wszystkich tych, którzy stykają się ze znudzonym mężczyzną) (43)

Mężczyźni muszą być spontaniczni, a zabawki pomagają im to osiągnąć w bezpieczny sposób (59)

Gadżety zapobiegają niewierności (71)

Mężczyźni nie znoszą dwuznaczności (79)

Zabawki ochronne (83)

Zabawki pomagają rozładować stres - naprawdę (97)

Gadżety i kryzys wieku średniego (105)

Dziewczyńskie zabawki (119)

Po ciemnej stronie (125)

Niektórym mężczyznom gadżety zastępują oglądanie sportu przez okrągłą dobę (133)

Znaczenie palmtopa BlackBerry (141)

Przypadek Kojota Wilusia (151)

Postscriptum (153)


Duzi chłopcy i ich zabawki Poznaj mężczyznę po jego gadżetach

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.