księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZCoaching na Wyspach Szczęśliwych         Onepress          49.00zł   12.25zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl Ruszaj z nami w podróż dookoła coachingu!

Co szczęściu przeszkadza? Co szczęściu pomaga? Oto dwa pytania nurtujące autora tej niezwykłej książki. Ręka w górę, kto sam nigdy się nad tym nie zastanawiał. Dziękuję, nie widzę. Zatem, drogi Czytelniku, skoro już ustaliliśmy, że temat szczęścia nie jest Ci obcy, zapraszamy w podróż ku szczęściu, w której Twoimi towarzyszami będą Wiewiórkołany, niejaki Wiktor oraz coache – przewodnicy inspirujący do życiowych odkryć.

Najpierw będziesz z nimi wędrować przez siedem ponurych krain, które zwą się: Lenistwo, Pycha, Złość, Nieumiarkowanie, Kłamstwo, Lubieżność i Zachłanność. Potem opuścisz te niegościnne lądy na rzecz: Otwartości, Tu i Teraz (?), Radości, Misji, Przepływu, Sensu i Siły. Siłę znajdziesz na końcu tego coachingowego świata.

Coaching na Wyspach Szczęśliwych jest niezwykły nie tylko dzięki opowieści, jaką ze sobą niesie. Niezwyczajna jest także sama forma książki. Możesz ją czytać tradycyjnie, strona po stronie, przygoda po przygodzie. Pomiędzy wierszami znajdziesz pozytywne i, co zaskakujące, negatywne skojarzenia dotyczące szczęścia, a na końcu każdego rozdziału angażujące ćwiczenia.

Możesz również zmienić tradycyjny sposób czytania i wybierać tylko niektóre wątki, zaczynając od sentencji o szczęściu, a kończąc na przykład na ćwiczeniach. Sposób czytania zależy od Ciebie. Od Ciebie zależy też ścieżka, którą podążysz ku Szczęściu.

Spis treści:

CZĘŚĆ PIERWSZA Co szczęściu przeszkadza?

Rozdział 1. Lenistwo, czyli gdybanie (21)

Rozdział 2. Pycha, czyli walka z przeciwnościami (53)

Rozdział 3. Złość, czyli krytyka i ocenianie (77)

Rozdział 4. Nieumiarkowanie, czyli przesada (103)

Rozdział 5. Kłamstwo, czyli samooszukiwanie (131)

Rozdział 6. Lubieżność, czyli brak szacunku (161)

Rozdział 7. Zachłanność, czyli chciwość (193)

CZĘŚĆ DRUGA Co szczęściu pomaga?

Rozdział 8. Otwartość, czyli empatia (231)

Rozdział 9. "Tu i teraz", czyli po prostu w tej chwili (255)

Rozdział 10. Radość, czyli zabawa (287)

Rozdział 11. Misja, czyli rozwinięty talent (311)

Rozdział 12. Przepływ, czyli latanie (333)

Rozdział 13. Sens, czyli misja życiowa (365)

Rozdział 14. Siła, czyli energia i moc (393)


Coaching na Wyspach Szczęśliwych

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.