księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZDaruj sobie Przewodnik dla tych, którzy nie potrafią przestać         Naukowe PWN          44.00zł   35.20zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Gabinety terapeutów są pełne ludzi, którzy utknęli, wybierając trwanie w sytuacjach, które ich czynnie unieszczęśliwiają, ale są im znane. Jednoczesnie kulturowa presja w kierunku wytrwałości i uporu w dążeniu do celu jest niezwykle silna.

Weź się w garść”, „bądź niezastąpiony”, „dąż wytrwale do celu” – słyszymy na każdym kroku. „Nie rezygnuj”, „walcz” – takie rady dotyczą pracy, związku, realizacji naszych planów.

A jeśli realizacja przyjętych zamierzeń przynosi więcej szkody niż pożytku? Jeśli „pułapka utopionych kosztów” jest jedynym, co jeszcze trzyma nas w związku, w pracy, w toksycznej relacji? Książka Peg Streep i Alana Bernsteina jest przeznaczona dla tych, którzy mają dość powtarzanych co rok postanowień: „nigdy więcej…”.

Autorzy pokazują, jak ocenić, czy realizacja przyjętego przez nas celu jeszcze nam służy, jak poradzić sobie z myślami i emocjami, pułapką utopionych kosztów i, co najważniejsze – jak mądrze postawić sobie nowe cele w życiu, miłości i pracy.

Spis treści:
Wstęp. Mit dzielnej małej ciuchci
1. Psychologia wytrwałości
2. Nieudane przestwawanie
3. Przestawanie jako sztuka
4. Talent do przestawania
5. Radzenie sobie z myślami i emocjami
6. Sporządznie bilansu
7. Sporządznie mapy celów
8. Jak dobrze przestawać
9. Nastawainie na nowo wewnętrznego kompasu
Posłowie. Mądrość przestawania


Daruj sobie Przewodnik dla tych, którzy nie potrafią przestać

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.