księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZCzęstotliwość serca. Jak żyć w zgodzie z samym sobą i ze światem         Sensus          39.90zł   28.33zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Posłuchaj mądrych rad cuanderos i żyj zdrowo, spokojnie, szczęśliwie...

Kim są cuanderos? To uzdrowiciele z Ameryki Środkowej — ludzie, którzy potrafią wyleczyć najróżniejsze choroby ciała i duszy, spadkobiercy wielowiekowej tradycji, z pokolenia na pokolenie przekazujący sobie praktyki szamańskie, zielarskie, cielesne i duchowe. W Meksyku jest ich cztery razy więcej niż lekarzy, a ich niezwykłe metody naprawdę działają.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naturalnych terapiach, a także o tym, jak rozwiązywać swoje problemy na poziomie duchowym i uczynić swoje życie szczęśliwszym, otwórz się na świat cuanderos. Doskonałym przewodnikiem po tej zadziwiającej, fascynującej krainie będzie Iliana Ramírez Rangel, trzeźwo myśląca doktor farmacji, pochodząca z rodziny meksykańskich uzdrowicieli.

Częstotliwość serca to książka, która nauczy Cię nie tylko stosować naturalne terapie - oczyszczające, relaksacyjne czy tonizujące - lecz także dostrajać się do pulsu wszechświata. Dowiesz się, czym są choroby i dlaczego tak ważna jest odpowiednia harmonizacja energii.

Nauczysz się regulować częstotliwość swojego serca, dbać o jego właściwą komunikację z mózgiem, doceniać rolę intuicji. Zobaczysz, jak kolosalne znaczenie ma oddychanie i jak wygląda medytacja w ujęciu cuanderos. Poznasz także medytacje i rytuały uzdrawiające, a potem zaczniesz pracować ze snem i intuicją.

Skorzystaj z bogatej tradycji starożytnych uzdrowicieli, których mądrość przetrwała do dziś. Spróbuj odnaleźć kontakt ze swoim wyższym „ja” i zacznij żyć pełnią życia.

Iliana Ramírez Rangel - urodzona w Meksyku doktor farmakologii, która obrała za przedmiot badań tradycyjne systemy wierzeń szamańskich oraz charakterystyczne dla nich rytuały i metody działania. Łącząc namacalny świat nauki ze światem duchowym, praktycznie niedostępnym dla europejczyków, umożliwia Czytelnikowi niezwykłą podróż w głąb jego własnej świadomości, prowadzącą do pełniejszego poznania samego siebie.

Spis treści:

CZĘŚĆ I (7)
Rozdział 1. Pod jednym dachem z curanderos (9)
Rozdział 2. Tajemniczy świat starożytnych (19)
Rozdział 3. Uzdrawianie ciała i duszy (35)
Rozdział 4. Terapie naturalne (53)
Rozdział 5. Choroby w ujęciu medycyny tradycyjnej (75)

CZĘŚĆ II (95)
Rozdział 6. Wszystko jest energią (97)
Rozdział 7. Częstotliwość serca (113)
Rozdział 8. Moc oddechu (139)

CZĘŚĆ III (151)
Rozdział 9. Przygotowanie do medytacji i oczyszczanie pola energetycznego (153)
Rozdział 10. Połączenie z wyższym "ja" i z przewodnikami duchowymi (165)
Rozdział 11. Rozwiązywanie życiowych problemów (175)
Rozdział 12. Medytacje i rytuały uzdrawiające (187)
Rozdział 13. Rozwijanie intuicji i praca ze snem (205)
Epilog (217)
Polecane lektury (219)


Częstotliwość serca. Jak żyć w zgodzie z samym sobą i ze światem

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.