księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZCzy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16         Sensus          39.90zł   28.33zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Sprawdź, kim jesteś.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego jeden człowiek świetnie sprawdza się w roli menedżera, inny zaś nie jest w stanie przekazać podwładnym swoich poleceń w jasny sposób i tylko wprowadza chaos? Co sprawia, że niektórzy z nas kochają wyliczenia i tabelki, inni zaś wolą improwizować i zdają się na intuicję? Czemu jedni są zwykle głośni i otwarci, inni zaś cisi i nieśmiali? Pewnie odpowiesz, że po prostu rodzimy się różni. To prawda, ale czy wiesz, że te różnice można usystematyzować, a każdego z nas przyporządkować do jednego z szesnastu typów osobowości?

Zachowania i postawy niektórych ludzi wykazują niewiarygodnie duże podobieństwa, mimo że mają oni całkiem odmienne doświadczenia życiowe. Zastanawiało to wielu myślicieli na przestrzeni wieków. Przyczyny tych podobieństw trafnie wyjaśnił szwajcarski psychiatra Carl Gustav Jung. W tej książce znajdziesz test oparty na teorii Junga. Rozwiąż go, a dowiesz się, jaki jest typ Twojej osobowości. Pomoże Ci to uniknąć wielu pułapek oraz dobrze wykorzystać osobisty potencjał. Ułatwi Ci również podejmowanie decyzji dotyczących edukacji i pracy oraz budowanie zdrowych relacji z ludźmi.
 
Jarosław Jankowski — magister pedagogiki ukończonej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz absolwent programu Executive MBA prowadzonego przez Dominican University, Brennan School of Business. Dyrektor do spraw badań i rozwoju w międzynarodowej organizacji pozarządowej. Przedsiębiorca i działacz społeczny. Popularyzator wiedzy o typach osobowości, twórca polskiej typologii osobowości ID16.

Spis treści:
Wstęp (5)
ID16© wśród jungowskich typologii osobowości (7)
Test osobowości ID16© (11)
Administrator (ESTJ) (23)
Adwokat (ESFJ) (39)
Animator (ESTP) (55)
Artysta (ISFP) (71)
Doradca (ENFJ) (87)
Dyrektor (ENTJ) (103)
Entuzjasta (ENFP) (119)
Idealista (INFP) (135)
Innowator (ENTP) (149)
Inspektor (ISTJ) (167)
Logik (INTP) (181)
Mentor (INFJ) (197)
Opiekun (ISFJ) (211)
Praktyk (ISTP) (225)
Prezenter (ESFP) (239)
Strateg (INTJ) (257)
Dodatek (273)
Bibliografia (277)


Czy wiesz, kim jesteś? Przewodnik po 16 typach osobowości ID16

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.