księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZEat Stop Eat Stosuj post, zgub zbędne kilogramy i osiągnij zdrowie         Septem          32.90zł   23.36zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Szczupła, zdrowa i bez diety

Wszystkie diety odchudzające działają — każda (odpowiednio restrykcyjnie stosowana) prowadzi do oczekiwanego efektu. Chudniemy, zbliżamy się do wymarzonej wagi, sylwetki, oczekiwanego wyglądu. Kilka tygodni, miesięcy, rok. I co dalej? Problem w tym, że większość diet odchudzających polega na wykluczaniu. Eliminujemy z diety tłuszcze, węglowodany, białka, kalorie. To działa do momentu, w którym powracamy do starych nawyków żywieniowych. W końcu ile czasu można być na diecie, prawda?

A jeśli bym Ci powiedział, że skuteczne odchudzanie wcale nie musi oznaczać tego rodzaju restrykcyjnych diet? A jeśli bym Ci powiedział, że można jeść i żyć w sposób, który będzie miał niezwykle dobroczynny wpływ na Twoje zdrowie, który pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy i który nie będzie wymagał od Ciebie długiego ograniczania się, stosowania wymyślnych schematów żywieniowych i suplementów diety ani planowania posiłków?

Ta książka jest o… głodzeniu się. O poście. O jego zbawiennym wpływie na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę. Stanowi wynik wieloletniej fascynacji autora sportem i dietami. Podsumowuje aktualną wiedzę medyczną na temat postu, zawiera także doświadczenia oraz obserwacje autora w tej materii. Przeczytaj i zastanów się, co jest lepsze — bycie ciągle na diecie czy normalne jedzenie z uzdrawiającym postem od czasu do czasu?

Spis treści:
Eat Stop Eat. Stosuj post, zgub zbędne kilogramy i osiągnij zdrowie (5)
Uwagi do obecnego wydania (7)
Przedmowa (11)
Od czego się zaczęło (15)
Wstęp (19)
Stan wyposzczenia (25)
Zanik postu (27)
Zapomnij o wszystkim, co czytałeś na temat postu (31)
Post a ćwiczenia fizyczne (41)
Post a mózg (47)
Post a masa mięśniowa (51)
Post a głód (59)
Post a poziom cukru we krwi (65)
Inne mity na temat poszczenia (69)
Dobroczynny wpływ poszczenia na zdrowie (83)
Wpływ poszczenia na zdrowie - wnioski (115)
Życie z "Eat Stop Eat" (119)
Poszczenie z "Eat Stop Eat" (123)
Jedzenie z "Eat Stop Eat" (127)
Co robić podczas postu? (135)
Jak trenować z "Eat Stop Eat" (139)
Stwórz swój własny program treningowy (145)
Dobroczynny wpływ ćwiczeń na zdrowie (153)
Jak utrzymać niższą wagę z "Eat Stop Eat" (155)
"Eat Stop Eat" - wnioski (159)
"Eat Stop Eat" - najczęściej zadawane pytania (163)


Eat Stop Eat Stosuj post, zgub zbędne kilogramy i osiągnij zdrowie

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.