księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZDojrzała elegancja. Modna i piękna w każdym wieku         Septem          39.90zł   28.33zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Atrakcyjny wygląd nie ma wieku!

Każda kobieta może wyglądać atrakcyjnie, zjawiskowo, olśniewająco. Wiedzą o tym tysiące pań, które codziennie dbają o siebie i swój wizerunek, niezależnie od wieku. Niestety, wiele z nas po przekroczeniu pięćdziesiątego roku życia przestaje skupiać uwagę na swoim wyglądzie.

A przecież pięćdziesiątkę przekroczyły już takie piękności jak Salma Hayek, Julianne Moore czy Sharon Stone. I co? Wszystkie wyglądają bajecznie, ponieważ umieją o siebie zadbać, a dojrzałość jest ich ogromnym atutem!

Jeśli czujesz się gotowa na nowy start, masz ochotę zmienić styl albo odrobinę go doszlifować, ta książka jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się z niej, jakie ubrania najbardziej pasują do Twojej sylwetki i jak dopasować kolory czy wzory do Twojego typu urody. Przeczytasz o tym, jak dobierać okulary i znajdować odpowiednie dodatki.

Autorka podsunie Ci także kilka uniwersalnych wskazówek dotyczących sposobu ubierania się i zachęci Cię do eksperymentowania. Jeśli jesteś dojrzałą kobietą i wydaje Ci się, że nie wypada Ci już pięknie wyglądać, po lekturze tej książki na pewno zdobędziesz się na odrobinę modowego szaleństwa. Czytaj, korzystaj, odkrywaj siebie - elegancką i piękną - na nowo!

Odkryj piękno w sobie samej.

Spis treści:
Wstęp (7)
Rozdział 1. Co to znaczy mieć swój styl i jak go znaleźć? (9)
Jak znaleźć swój styl? (18)
Co pomaga w wypracowaniu własnego stylu? (20)
Rozdział 2. Jak nie zostać "dzidzią-piernikiem" lub "własną babcią"? (27)
Rozdział 3. Typowe sylwetki dojrzałych kobiet i jak dobierać do nich ubrania (37)
Rozdział 4. Metamorfozy (81)
Rozdział 5. Dodatki (101)
Rozdział 6. Kolory i wzory (111)
Rozdział 7. Oprawki okularów i fryzury (119)
Fryzury (124)
Rozdział 8. Sylwetki a trendy (127)
Rozdział 9. Moda na świecie (135)
Zakończenie (143)
Podziękowania (144)


Dojrzała elegancja. Modna i piękna w każdym wieku

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.