księgarnia informatyczna

Książka informatyczna wydawnictw: BTC Edition Exit Helion Help Microsoft Press Mikom Nakom PJWSTK Read Me Robomatic Skalmierski Tortech Translator WKŁ WNT WSISIZABC użytkownika Internetu Przewodnik po sieci         Videograf          29.90zł Księgarnia informatyczna komputeks.pl

Autor: Mirosław Sławik

ISBN: 978-83-607-6391-9

Ilość stron: 288

Data wydania: 02/2010

"ABC użytkownika Internetu" umożliwi poznanie krok po kroku podstawowych pojęć związanych z Internetem i jego usługami, a wiele opisywanych zagadnień można przećwiczyć praktycznie.

Dzięki tej książce między innymi: znajdziesz informacje o tym, jak zorganizowany jest przepływ danych w Internecie, w jaki sposób uzyskać do nich dostęp i na jakich zasadach łączą się ze sobą komputery. Dowiesz się, jak obsługiwać i konfigurować przeglądarkę internetową i jak za jej pomocą przeglądać zasoby sieci WWW.

Nauczysz się korzystać z zasobów sieci Web i usług internetowych dostępnych poprzez strony WWW. Dowiesz się, jak korzystać z usług przesyłania plików w sieci, i wiele jeszcze innych tematów.

Książka przeznaczona jest dla osób, które opanowały już podstawowe umiejętności z zakresu obsługi komputera i pracy w środowisku systemu Windows.

Rozdziały:
1. Co warto wiedzieć na początek
2. Przeglądarka internetowa
3. Przeglądanie stron WWW
4. Wybrane e-usługi dostępne przez WWW
5. Wyszukiwanie informacji w sieci
6. FTP komputeks.pl
7. Praca zdalna w sieci
8. Poczta alektroniczna
9. Grupy dyskusyjne
10. IRC i czat
11. Komunikatory internetowe (Gadu-Gadu, Skype)
12. Telefonia internetowa
13. Netykieta w sieci
14. Zagrożenia w sieci Internet i sposoby przeciwdziałania im


ABC użytkownika Internetu Przewodnik po sieci

adobe algorytmy apache asp autocad asembler bsd c++ c# delphi dtp excel flash html java javascript linux matlab mysql office php samba voip uml unix visual studio windows word

Księgarnia Informatyczna  zaprasza.